Tekmovalni tenis

Bor Artnak zmagovalec turnirja 1. RANGA v Barceloni

tennis europeBor Artnak se je na mladinskem turnirju Tennis Europe prvega ranga v Barceloni zavihtel na zmagovalno stopničko in s tem dosegel uspeh kariere. Veliki met mu je uspel že v polfinalu, kjer je s 6-4 7-5 premagal prvega nosilca turnirja, Poljaka Olafa Pieczkowskega, trenutno šestega igralca Evrope v kategoriji do 14 let. V finalu pa je premagal tretjega nosilca turnirja Slovaka Petra Benjamina Privaro, 27. igralca lestvice TE do 14 let.

Zmagoviti niz je Bor nadaljeval prav tako na turnirju Tennis Europe, ki se je tokrat odvijal na domačih tleh v Portorožu. Bor je na turnirju nastopil kot prvi nosilec in je vlogo favorita brez težav potrdil in tako osvojil še svoj drugi Tennis Europe turnir zapored.