Rekreativni tenis

Zmagovalca Božičnega turnirja Anja Regent in Dejan Simič

Dne, 25.12.2018 se je na igriščih Tenis kluba AS Litija odvijal tradicionalni BOŽIČNI »šampanjec« turnir dvojic. Turnir je v letošnjem letu dosegel rekordno udeležbo, saj je bilo prijavljenih preko 50 tekmovalcev iz različnih koncev Slovenije. Nastopilo je tudi veliko ženskih predstavnic, ki so prikazale odličen nivo tenisa in ni čudno, da sta se v finalni dvoboj uvrstil kar dve. Za velikega zmagovalca so se v finalu pomerili Anja Regent in Dejan Simič proti Olgi Vrhovec in Ogrič Mihi. Gledalci so lahko na tribunah spremljali odlične poteze vseh štirih igralcev, pravo borbenost do zadnje točke in seveda uživali v zanimivih komentarjih drugih gledalcev. Na koncu sta z rezultatom 6:3 slavila Anja Regent in Dejan Simič. Sledila je podelitev nagrad in pokalov najboljšim ter seveda slavnostno odpiranje penine.

Iskrene čestitke zmagovalcem in vsem sodelujočim in se vidimo na BOŽIČNEM TURNIRJU 2019 v še večjem številu!!!